Info Reference
Produkty Služby Reference
Cylindrické vložky a mechatronické systémy Zámky
Centrála Servisní střediska

Návrhy a realizace klíčových systémů

PROČ CHODIT SE SVAZKEM KLÍČŮ, KDYŽ MOŽNO POUŽÍT 1 KLÍČ NA VŠE!!!

JAK?

Sjednocení

Dodávky cylindrických vložek na jeden klíč (stejná kombinace pro 2 a více cylindrických vložek)

Vlastní klíčový systém – systém generálního klíče

Návrhy a realizace klíčových systémů podle vašich představ, přímo šitý na míru vašemu objektu a Vašim potřebám, v požadované třídě bezpečnosti.

Pro tyto účely nabízíme zhotovení:

 • systému ve všech variantách vložek DOM s možností zapojení elektronických a elektromechanických zámků do systému
 • systému ve všech variantách vložek TITAN s možností zapojení elektronických a elektromechanických zámků DOM do systému

Do systému je možno kromě klasických cylindrických vložek zařadit i půlvložky, vložky s otočnými knoflíky, visací zámky a některé nábytkové zámky. U systému DOM i elektromechanické a elektronické zámkové systémy.

Základem pro vytvoření systému je tabulka osob a dveří se specifikací přístupu.

S jejím sestavením Vám pomůžeme. Na jejím základě technik navrhne organigram. Správně sestavený organigram je stále živý a je možno ho do určité míry i měnit. Podle něho je pak sestaven výsledný požadovaný systém speciálně pro určitý objekt.

Elektronika

V případě nároků na zcela pružný klíčový systém je možno postavit systém na mechatronických cylindrických vložkách DOM Protector nebo ENIQ a kováních DOM Guardian, kde pomocí softwaru je možno plynule měnit nastavení klíčového systému bez požadavků na úpravu dveří a zárubní včetně využití časových oken (kdo kdy může nebo nemůže vstoupit) a zpětné kontroly vstupů (i neoprávněných pokusů o vstup). Je možno využít i stěnových čteček pro ovládání el.mech.zámků apod.